11 Dec Кабинета го свалиха хората, които излязоха по площадите в цялата страна, не някоя партия
Кабинета го свалиха хората, които излязоха по площадите в цялата страна, не някоя партия. Тази нова гражданска енергия обаче е само първа стъпка към разграждането на този модел на управление. Не трябва никой да си прави илюзиите, че е постигнат огромен успех - за да...